News Новости Згоріли заживо

Згоріли заживо

Ніч 1 лютого видалася для мешканців села Покровки Новоархангельського району спекотною. Там згоріла ферма «Золота коза». У приміщенні 300 кв.м. знаходилося понад три сотні породистих кіз. На жаль, усі вони згоріли заживо, повідомили в прес-центрі управління з надзвичайних ситуацій Державної служби з надзвичайних ситуацій Кіровоградщини.

– Нас із дружиною в цей момент не було на фермі, – розповів згодом власник ферми Сергій Орловський. – Ми були у Київській області. О пів на четверту ранку нам подзвонили сусіди і сказали, що горить наша ферма. Про те, що ми відчували в ті хвилини, важко передати. Адже тварини згоріли заживо. Всі вони були вагітні, через два тижні мали розпочатися окоти.

Ферму подружжя Орловських створили чотири роки тому. Займалися племінною селекцією.

– Такі кози в Україні були лише у нас, – наголосив Сергій Євгенійович. – Зараз нам дзвонять друзі із ближнього зарубіжжя й Канади. Збирають гроші. Ті, в кого вже були наші кози, поділяться молодняком. Вчора за день на нашому сайті побувало близько 850 відвідувачів, які шоковані тим, що сталося. Попри все, думаю, що ми все одно відновимо ферму, зробимо навіть кращу. З молока вироблятимемо сири, кефір, бринзу.

За півгодини згоріли не лише приміщення з тваринами, а й двоповерховий будинок власників і цех із переробки молока. Офіційна версія причини пожежі – коротке замкнення електромережі.

Микола ГРИЦАЙ

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

ФутболкиФутболки

Жіноча футболка — обов’язковий елемент літнього гардеробу Важко уявити гардероб сучасної дівчини, в якому б не було футболок. Це універсальний елемент одягу на весну і літо, в ньому ви завжди