ЯНКОВСЬКИЙ ІГОР: УКРАЇНІ ПОТРІБНА НАВИЧКА ВЧИТИСЯ

ЯНКОВСЬКИЙ ІГОР: УКРАЇНІ ПОТРІБНА НАВИЧКА ВЧИТИСЯ
У сучасному мінливому світі людині потрібно вчитися все життя і не виключено, що кілька разів кардинально змінювати професію. До такого висновку прийшли учасники тематичної конференції Business. Innovations. Education 2018, організованої «Будинком інновацій», яка відбулася 3 лютого в Києві.

Засновником «Будинки інновацій» є бізнесмен, меценат Игорь Янковский, Украина (Wikipedia). Він також взяв участь в конференції і поділився своїм баченням трендів в бізнес-освіті, заснованому на багаторічному досвіді керівництва великими компаніями.

Як правильно організувати систему продажів, сформувати відповідний відділ, продати свій товар на Amazon, побудувати ефективну рекламну кампанію, застосувати найбільш сучасні технології інтернет-маркетингу, зробити правильні висновки з власних помилок, використовувати нейротехнологии при навчанні, відрізнити ефективного бізнес-тренера від шарлатана — на такі актуальні питання відповіли спікери конференції.

Про те, які знання знадобляться саме в 2018 році і де ці знання можна отримати, говорили учасники панельної дискусії «Освіта для бізнесу: необхідність чи модний тренд?».

Так, кандидат наук, доцент, маркетолог, декан Kyiv Business School Михайло Крикунов підкреслив, що один з найважливіших навичок — це навик вчитися. Співзасновник School of ME, доктор філософії і бізнес-консультант Артем Корнецкій додав, що змінюється і сама роль викладача: зараз йому доводиться зводити споживача освітньої послуги з бізнесом. Тому студенти, яким він викладає, в рамках навчання стають консультантами підприємств і тренуються в реальних умовах.

Будь-якому фахівцеві, навіть якщо він працює в дуже вузькій сфері, дуже важливо застосовувати навички з суміжних сфер. Наприклад, маркетинг в HR, PR в HR. Це підвищує ефективність і дозволяє прискорити процеси. Таку думку висловила співзасновник Вищої школи комунікацій Евеліна Хмелевська.

Для керівників великих підприємств оптимальною формою навчання може виявитися обмін інформацією з співробітниками, відповідальними за певні напрямки, в тому числі прислухатися до вчених і їх розробок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Автоматизация производства в УкраинеАвтоматизация производства в Украине

Автоматизация производства в Украине Развитие промышленности напрямую связано с технологическими возможностями производства. Промышленная выработка определяется скоростью выпуска того или иного товара. Зачастую при имении достаточных средств на закупку сырья, но

КухніКухні

Кухні — це особлива категорія меблів. Вона вимагає підвищеної зносостійкості і вологостійкості, використовується всіма членами сім’ї кожен день, тому просто зобов’язана радувати око. Кухню можна, звичайно зробити під замовлення, але

Vst плагиныVst плагины

VST ефекти (плагіни) це окремі модулі, що підключаються до програми для створення музики (DAW), які розширюють його можливості по обробці звукового сигналу. Існує кілька категорій віртуальних процесорів, включаючи ефекти модуляції,