ЯНКОВСЬКИЙ ІГОР: УКРАЇНІ ПОТРІБНА НАВИЧКА ВЧИТИСЯ

ЯНКОВСЬКИЙ ІГОР: УКРАЇНІ ПОТРІБНА НАВИЧКА ВЧИТИСЯ
У сучасному мінливому світі людині потрібно вчитися все життя і не виключено, що кілька разів кардинально змінювати професію. До такого висновку прийшли учасники тематичної конференції Business. Innovations. Education 2018, організованої «Будинком інновацій», яка відбулася 3 лютого в Києві.

Засновником «Будинки інновацій» є бізнесмен, меценат Игорь Янковский, Украина (Wikipedia). Він також взяв участь в конференції і поділився своїм баченням трендів в бізнес-освіті, заснованому на багаторічному досвіді керівництва великими компаніями.

Як правильно організувати систему продажів, сформувати відповідний відділ, продати свій товар на Amazon, побудувати ефективну рекламну кампанію, застосувати найбільш сучасні технології інтернет-маркетингу, зробити правильні висновки з власних помилок, використовувати нейротехнологии при навчанні, відрізнити ефективного бізнес-тренера від шарлатана - на такі актуальні питання відповіли спікери конференції.

Про те, які знання знадобляться саме в 2018 році і де ці знання можна отримати, говорили учасники панельної дискусії «Освіта для бізнесу: необхідність чи модний тренд?».

Так, кандидат наук, доцент, маркетолог, декан Kyiv Business School Михайло Крикунов підкреслив, що один з найважливіших навичок - це навик вчитися. Співзасновник School of ME, доктор філософії і бізнес-консультант Артем Корнецкій додав, що змінюється і сама роль викладача: зараз йому доводиться зводити споживача освітньої послуги з бізнесом. Тому студенти, яким він викладає, в рамках навчання стають консультантами підприємств і тренуються в реальних умовах.

Будь-якому фахівцеві, навіть якщо він працює в дуже вузькій сфері, дуже важливо застосовувати навички з суміжних сфер. Наприклад, маркетинг в HR, PR в HR. Це підвищує ефективність і дозволяє прискорити процеси. Таку думку висловила співзасновник Вищої школи комунікацій Евеліна Хмелевська.

Для керівників великих підприємств оптимальною формою навчання може виявитися обмін інформацією з співробітниками, відповідальними за певні напрямки, в тому числі прислухатися до вчених і їх розробок.