Як відпочити в горах без зайвих грошових і нервових витрат

Як відпочити в горах без зайвих грошових і нервових витрат
Лайфхак для туристів-гірськолижників
На що варто звернути увагу при бронюванні гірськолижних турів, щоб вибрати дійсно оптимальні за ціною-якістю варіанти? У цій статті ми зібрали корисні поради турагентам і їх клієнтам, катальщикам від авторитетних експертів ринку.

ТУРПРОДУКТПРОДУКТОВАЯ КОРЗІНАТЕХНІКА ПРОДАЖЕЩЁ
ПРОФЕСІЙНІ ВІДГУКИ
МАРШРУТИ І КУРОРТИ
Всі матеріали >>
06/10/2017
Як відпочити в горах без зайвих грошових і нервових витрат
Лайфхак для туристів-гірськолижників
На що варто звернути увагу при бронюванні гірськолижних турів, щоб вибрати дійсно оптимальні за ціною-якістю варіанти? У цій статті ми зібрали корисні поради турагентам і їх клієнтам, катальщикам від авторитетних експертів ринку.
700.jpg
1. Вибирайте регулярні рейси

Чартерна авіаперевезення останнім часом асоціюється у туристів з ненадійністю. Ризики потрапити на тривалу затримку вильоту та втратити частину дорогоцінного часу відпочинку стають все вище. «Саме тому в майбутньому гірськолижному сезоні ми робимо ставку на регулярні рейси і рекомендуємо клієнтам користуватися ними», - каже Олена Муригіна, директор по підготовці туристичного продукту туроператора PAC GROUP.

Зауважимо, самостійні мандрівники часто сподіваються на перельоти лоукостерами як більш вигідні. Однак експерти вважають, що така економія сумнівна, у всякому разі, для катальщіков. Адже за провезення гірськолижного інвентарю низькобюджетні перевізники вимагають чималих доплат, не кажучи вже про доптаріфах за багаж, харчування і т. Д. Підсумкова вартість квитка виходить вище, ніж на регулярні рейси у туроператорів, яким місця дістаються ще й за нижчими блоковим тарифами.
2. Замовляйте завчасно

Завчасна покупка турів дозволяє скористатися знижками з раннього бронювання, які на гірськолижних напрямках іноді складають до 30-35%.

Деякі катальщіков розраховують на великі дисконти за туристичними путівками last minute, але це навряд чи виправдано. «Щорічний досвід показує, що в Андоррі, наприклад, квоти в готелях на номери категорії promo швидко закінчуються, їх розбирають катальщіков, які планують свій відпочинок заздалегідь», - нагадує Ганна Абашкина, керівник напрямку Андорра компанії ANEX Tour. Тому надії заощадити на придбанні гарячих турів, як правило, закінчуються тим, що доводиться задовольнятися самими незатребуваними, а значить, далеко не найкращими готелями.
3. Правильний аеропорт прильоту - довше відпочинок

Деякі повітряні гавані альпійських країн хоча і використовуються для перельотів на гірськолижні курорти, проте дорога від них часом забирає кілька годин. Тому бажано вибирати аеропорти, максимально близькі до зон катання, щоб не витрачати занадто багато часу на переїзди. «У цьому сезоні завдяки перельоту в Інсбрук ми всього за 1,5 години доставимо туристів на австрійські курорти Ішгль, Зельден і Майрхофен. Зручні і наші рейси в Шамбері, звідки найкоротший шлях до більшості французьких альпійських курортів - 2-2,5 години », - пояснюють в PAC GROUP.

І знову на замітку самостійним мандрівникам: організовані трансфери туроператорів зазвичай на порядок дешевше, ніж шатли, які випливають з аеропортів на гірськолижні курорти, не кажучи вже про таксі.
4. Не витрачайте на ski-bus

Безумовно, оптимальний варіант - бронювати готелі в пішої доступності від підйомників, але таке розміщення, як правило, дорожче і не завжди по кишені катальщикам з обмеженим бюджетом.

Тому якщо потрібно заощадити, - вибирайте курорти, де курсують безкоштовні ski-bus від готелів до підйомників.
5. Грамотно вибирайте ski-pass

Якщо на відпочинок в гори відправляється сім'я або компанія друзів, можна істотно заощадити, купуючи груповий ski-pass. Крім того, тарифи часто залежать від днів тижня, і якщо вихід на схили мається на увазі не щоденний, вибирайте найбільш доступні.

А початківцям катальщикам корисно знати, що на найпростіших трасах на деяких курортах бувають і безкоштовні підйомники.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *