Віталія Єгорова звільнили з залу суду


Апеляційний суд Кіровоградської області розглянув апеляційну скаргу скаргу захисника Віталія Єгорова, який підозрюється у вчиненні хуліганських дій групою осіб та закликах до штурму Кіровоградської ОДА.

Суд заслухав Артема Кульбія, свідка у справі з боку захисту, який розповів, що перебував з підозрюваним на площі Кірова орієнтовно з 11.50 до 12.30, після чого поїхав з Віталієм та іншими ультрас у напрямку спального мікрорайону Попова. За словами свідка, Єгоров вийшов біля своєї роботи (ринок “Європейський”).

Як розповів Артем, працівників “Грифону” поруч з ними не було, а ті, що знаходились під стінами ОДА, навряд, на його думку, могли бачити Єгорова.

Сам Віталій повідомив, що прибув на площу аби перевірити чи немає там футбольних фанатів.

Захисник Віталія Наталя Сюр повідомила, що суд попередньої інстанції прийняв, на її думку, помилкове рішення. Також адвокат підтвердила, що є лист від директора ФК “зірка” Сергія Ольшевського про те, що той дійсно звертався до Єгорова з проханням проконтролювати фанатів.

Крім того, директор фк “Зірка” та відомий спортивний оглядач Юрій Іллючек подали письмові заяви про готовність узяти Віталія Єгорова на поруки.

Вивчивши матеріали справи, колегія суддів ухвалила задовільнити апеляційну скаргу у повному обсязі та звільнити Віталія Єгорова з залу суду під особисте зобов’язання.

Фото: Валерій Лебідь