Види таргетингу в тізерній рекламі

Види таргетингу в тізерній рекламі:

Види таргетингу в тізерній рекламеСоціально-демографічний таргетинг. Поділ аудиторії на окремі сегменти за такими ознаками як стать, вік, освіта, інтереси, політичні погляди, релігія, рівень доходів, сімейний стан і т.д. Вельми ефективний вид таргетингу, однак, досить складний, тому що не завжди доступні необхідні дані для його реалізації. Але якщо все ж провести соціально-демографічний таргетинг він буде дуже ефективний навіть при роботі з холодним попитом.

Часовий таргетинг, что такое тизерная реклама? Дає можливість задати потрібний час показу або дату показу, в залежності від особливостей цільової аудиторії, одна тізерна реклама буде виводитися в робочий час, інша — у вечірній або нічний час.

Поведінковий таргетинг. Дуже перспективний вид таргетингу, заснований на відстеженні інтересів і переваг відвідувачів на основі застосування cookies. З його допомогою виявити найбільш затребувані і популярні товари, і в залежності від цього внести коригування в рекламну тактику і стратегію.

Тематичний таргетинг. Щоб підвищити шанси зацікавити відвідувача конкретним товаром, потрібно враховувати ступінь його лояльності до певних груп товарів і тематиках. Це допомагає вибрати правильні майданчики розміщення тізера відповідно тематиці.

Географічний таргетинг. Враховує наявність певної товар, який рекламується в певних регіонах. Якщо товар доступний, наприклад, тільки в межах одного конкретного міста, то немає сенсі рекламувати його на регіональних сайтах.

Який вид таргетингу вибрати вирішує кожен рекламодавець самостійно. Максимальний ефект можна отримати з комбінованого застосування фільтрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

ЩеповозыЩеповозы

Транспортная компания Trans Logic Group предлагает отличные щеповозы. Это самосвальный полуприцеп из алюминия с фронтальной разгрузкой, шасси изготовлены из стали прочности, могут выдержать вес до одинадцяти тон. Более подробное описание щеповоза вы

Дженерик СиалисДженерик Сиалис

Основа цього препарату — це тадалафил, що відноситься до інгібіторів фосфодіестарази п’ятої фази, принцип дії яких заснований на локальному вивільненні оксиду азоту, що дозволяє розслабити гладку мускулатуру статевого члена і

Гусиная кожаГусиная кожа

  Когда вам бывает холодно, вы покрываетесь «гусиной кожей«. Если вы посмотрите на свою кожу, вы увидите, что каждый пупырышек «гусиной кожи» заставляет волоски на теле приподниматься. Волоски задерживают воздух,