News Новости usb картки

usb картки

USB флеш-накопичувачі пройшли довгий еволюційний шлях і сьогодні завдяки досягненням в області мінімізації чіпів пам’яті і контролера, що дозволяє встановлювати флеш-пам’ять великої ємності в корпусу мінімальних розмірів, флеш-накопичувачі у формі карт міцно займають лідируючі позиції в сегменті промопродукції.

Однією з примітних особливостей цих карт є можливість двосторонньої повнокольорового УФ-друку. Велика площа брендування з обох сторін забезпечує достатньо місця як для корпоративних логотипів так і контактних даних. Ми пропонуємо Вам високоякісну повнокольоровий друк на власному обладнанні японської фірми Mimaki.

Накопичувачі у вигляді usb карточки є ідеальним бізнес-інструментом, який дозволяє передавати документи, презентації або дані клієнтів в електронному вигляді. Вони прекрасно вписуються в гаманець і можуть зберігати до 32 Гб даних.

До Вашого вибору широкий асортимент флеш-карт в різних формах і розмірах — від «кредитної картки» до картки розміром з ластик.

Термін виконання Вашого замовлення буде залежати тільки від завантаженості виробництва і своєчасної оплати, і становить від 30 хвилин до 24 годин.

У комплекті до кожної флеш-карті йде:

флеш-накопичувач (4 Гб — 32Гб)
індивідуальний поліетиленовий пакет
індивідуальна картонна коробочка
повнокольоровий УФ-друк з двох сторін

Флешки-кредитки і їх переваги
Чим же флешки-візитки краще інших різновидів цифрових накопичувачів? Чому наш інтернет-магазин рекомендує купити саме їх?

Це стильно. Кожен активний, сучасний, цілеспрямована людина використовує сьогодні банківську карту. А чому б не придбати у вигляді цього банківського інструменту ще і флешку ?!
Це зручно. Картки досить тонкі, легко поміщаються в спеціальний відділ в гаманці або в візитниці.
Це незвично. Флешки навіть візуально відрізняються від аналогів, а якщо замовити друк унікального малюнка на їх корпусі, Ви точно не переплутати їх з іншими накопичувачами.
Це практично. Сучасний матеріал, який використовується при виробництві даних флешок, не стирається з роками, не боїться подряпин і відколів, надійно захищає чіп і мікросхеми, а відповідно, і важливу для Вас інформацію.

При оптовому замовленні цифрових накопичувачів Ви до того ж можете претендувати на доступну ціну. У нашому інтернет-магазині на всі товари встановлюється оптимальна вартість. І якщо Ви — корпоративний клієнт, можете бути впевненим в тому, що витратите на покупку потрібних і стильних аксесуарів зовсім невелику суму. Інвестиції ж окупляться ефективністю реклами, розміщеної на корпусі флешки, виконаної у вигляді кредитної картки.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Де купувати запчастини на китайські автомобіліДе купувати запчастини на китайські автомобілі

Останнім часом ринок все частіше пропонує своїм покупцям автомобілі китайського виробництва. Вони практично не поступаються багатьом закордонним авто, але вартість їх дуже відрізняється, наприклад, від вартості автомобілів з Німеччини або

Greenville ParkGreenville Park

Жилой комплекс «Greenville Park» в Киеве расположен в Шевченковском районе по адресу ул. Николая Пимоненко, 21 рядом со сквером Гейдара Алиева. Транспортная доступность Вблизи проходит улица Глубочицкая-важная транспортная магистраль, позволяющая