usb картки


USB флеш-накопичувачі пройшли довгий еволюційний шлях і сьогодні завдяки досягненням в області мінімізації чіпів пам'яті і контролера, що дозволяє встановлювати флеш-пам'ять великої ємності в корпусу мінімальних розмірів, флеш-накопичувачі у формі карт міцно займають лідируючі позиції в сегменті промопродукції.

Однією з примітних особливостей цих карт є можливість двосторонньої повнокольорового УФ-друку. Велика площа брендування з обох сторін забезпечує достатньо місця як для корпоративних логотипів так і контактних даних. Ми пропонуємо Вам високоякісну повнокольоровий друк на власному обладнанні японської фірми Mimaki.

Накопичувачі у вигляді usb карточки є ідеальним бізнес-інструментом, який дозволяє передавати документи, презентації або дані клієнтів в електронному вигляді. Вони прекрасно вписуються в гаманець і можуть зберігати до 32 Гб даних.

До Вашого вибору широкий асортимент флеш-карт в різних формах і розмірах - від "кредитної картки" до картки розміром з ластик.

Термін виконання Вашого замовлення буде залежати тільки від завантаженості виробництва і своєчасної оплати, і становить від 30 хвилин до 24 годин.

У комплекті до кожної флеш-карті йде:

флеш-накопичувач (4 Гб - 32Гб)
індивідуальний поліетиленовий пакет
індивідуальна картонна коробочка
повнокольоровий УФ-друк з двох сторін

Флешки-кредитки і їх переваги
Чим же флешки-візитки краще інших різновидів цифрових накопичувачів? Чому наш інтернет-магазин рекомендує купити саме їх?

Це стильно. Кожен активний, сучасний, цілеспрямована людина використовує сьогодні банківську карту. А чому б не придбати у вигляді цього банківського інструменту ще і флешку ?!
Це зручно. Картки досить тонкі, легко поміщаються в спеціальний відділ в гаманці або в візитниці.
Це незвично. Флешки навіть візуально відрізняються від аналогів, а якщо замовити друк унікального малюнка на їх корпусі, Ви точно не переплутати їх з іншими накопичувачами.
Це практично. Сучасний матеріал, який використовується при виробництві даних флешок, не стирається з роками, не боїться подряпин і відколів, надійно захищає чіп і мікросхеми, а відповідно, і важливу для Вас інформацію.

При оптовому замовленні цифрових накопичувачів Ви до того ж можете претендувати на доступну ціну. У нашому інтернет-магазині на всі товари встановлюється оптимальна вартість. І якщо Ви - корпоративний клієнт, можете бути впевненим в тому, що витратите на покупку потрібних і стильних аксесуарів зовсім невелику суму. Інвестиції ж окупляться ефективністю реклами, розміщеної на корпусі флешки, виконаної у вигляді кредитної картки.