У MacBook Air виявлена ​​проблема з екраном

Кілька років тому власники MacBook Pro зіткнулися з поступовим стиранням покриття антивідблиску дисплея. Через це працювати з пристроями ставало практично неможливо. Тепер у MacBook Air Retina виявлена ​​подібна проблема з екраном.

Журналісти отримали на руки службову записку, яку поширювали серед співробітників одного з авторизованих сервісів Apple. Як випливає з документа, компанія в курсі того, що у MacBook Air з дисплеями Retina можуть бути проблеми з покриттям антивідблиску.

Можна припустити, що це стосується і нових моделей. Поки неясно, чи буде Apple пропонувати безкоштовний ремонт для дефектних ноутбуків, як це було у випадку з MacBook Pro. У будь-якому випадку, якщо у вас спостерігаються такі ж проблеми, знайте, що ви не самотні. В майбутньому від компанії все-таки можна очікувати розгортання програми ремонту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

LAMBORGHINI ПРЕЗЕНТОВАЛА ТИЗЕР НОВОГО ГИПЕРКАРАLAMBORGHINI ПРЕЗЕНТОВАЛА ТИЗЕР НОВОГО ГИПЕРКАРА

Итальянский производитель суперкаров Lamborghini презентовал тизер новой модели. По имеющимся данным, гиперкар получит имя SVR, а мощность его силовой установки составит свыше 800 «лошадей». Новая модель будет предназначаться для гоночных