ЦІНИ НА ВІДПОЧИНОК У ГРУЗІЇ – ЖИТЛО, ЇЖА, ТРАНСПОРТ, РОЗВАГИ

Як і у всіх інших країнах, цінник на відпочинок в Грузії залежить від бажаного рівня комфорту і того, що саме ви хотіли б подивитися в Грузії. Наприклад, якщо жити в Тбілісі, гуляти по місту, їсти смачні хінкалі і запивати їх дивовижним вином - вийде дуже недорого, однозначно в рази дешевше, ніж приблизно такий же відпочинок де-небудь в Італії та Іспанії (рекомендую почитати окрему статтю, присвячену цінами в Грузії).

Відпочинок в Грузії - як поїхати в Грузію самостійно
Торговець фруктами в Батумі

Страви грузинської кухні - лобіо
Лобіо і шашлик в кафе в Горі

Але якщо ж ви захочете дістатися до будь-яких пам'яток Грузії, розташованих не в великих містах (Тбілісі, Кутаїсі, Батумі) і не вздовж Військово-грузинської дороги, то вам знадобиться свій транспорт. Ціни на оренду автомобілів в Грузії в солідних РЕНТАКАР типу Hertz починаються від 50 $, в конторах простіше начебто georentcar.ge - від 35 $ за автомобіль класу А (Nissan Micra або Kia Picanto), але на такій машинці в Грузії далеко не скрізь проїдеш.

Ми питання з транспортом в Грузії і Вірменії кілька разів вирішували радикально - просто приїжджали туди на своїй машині з Москви і потім на ній каталися по всіх найцікавішими місцями цих двох країн. Бажано в подорож по Грузії відправлятися на повноприводному автомобілі або повноцінному позашляховику, тоді, як то кажуть, вам будуть відкриті всі шляхи.

Звичайно, поїздка в Грузію на своєму автомобілі пов'язана і з мінусами - і найголовніший з них називається «перетин кордону Росії і Грузії на КПП" Верхній Ларс », але плюси однозначно переважують мінуси з величезним запасом. Під час нашого найпершого автомобільної подорожі по Грузії і Вірменії ми намотали близько чотирьох з половиною тисяч кілометрів, побачили величезну кількість унікальних і важкодоступних місць, познайомилися з безліччю чудових людей і повернулися в Росію з твердим наміром знову відправитися на Кавказ при першій же можливості.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *