Тренинги по продажам

Будь відділ продажів є провідним в отриманні результатів і у нього часто готові вкладати інвестиції та розвивати. Зараз конкуренція зростає і професіоналізм продавців стає дуже цінним, тренинги по продажам.

При цьому часто в компанії виникають складності в продажах:

Є кілька професіоналів, які показують відмінні результати, але як їх знання і навички передати всім іншим? Вони вміють продавати, але не вміють навчати.
Якщо професіонали раптом йдуть, виникає падіння рівня продажів. Ніхто не вміє продавати, їх знання, якщо і передавалисято усно, від них не залишилося ясних, всім зрозумілих рекомендацій.
При прийомі нових співробітників, навчання та адаптація часто відбуваються стихійно, а іноді за принципом «хто виживетой залишиться». Немає системи передачі знань, навичок, кращих практик. Або вони є, але не зібрані в одному місці.
Знання та уявлення про продажісамому процесі, ефективних методах, вміння спілкуватися з клієнтом у всіх різні. Керівництво бачить це посвоєму, а співробітники часто зовсім поіншому. Немає єдиного зразка і загального розуміння.
При проведенні оцінювання роботи і знань продавців досліджуються кожен раз нові аспекти. Рівень знань оцінюється за якихось уривків або з опорою на популярні книги з продажу, які не відповідають специфіці бізнесу в Компанії.
При зміні якихось умов процесу, правил ведення продажів витрачається багато часу, щоб усіх поінформувати про це і закріпити нове розуміння у всіх продавців.
Після проведення тренінгів з продажу не залишається довгострокового ефекту, часто отримані на тренінгу знання йдуть у пасив, а подальший розвиток навичок продажів залишає бажати кращого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Биологически активные факторыБиологически активные факторы

Биологически активные факторы Основным свойством растительных организмов является создание под действием света из неорганических минеральных веществ почвы и воды и с выделением углекислого газа воздуха необходимых органических веществ. В ряде

Модульная мебель для гостиной: особенности и преимуществаМодульная мебель для гостиной: особенности и преимущества

Самой презентабельной комнатой в доме или квартире обычно является гостиная. Она служит не только зоной общения, но и позволяет с комфортом отдохнуть после трудового дня. А значит, здесь все должно

Чистка лицаЧистка лица

Красива і чиста шкіра — кращий аксесуар для кожної дівчини. Досягти цього результату допомагає чистка обличчя, але до вибору виду процедури варто ставитися обережно. Розповідаємо все, що потрібно знати про