Сувенірна продукція


Сувенірна продукція (сувенірка) - відмінний спосіб виділити Ваш бренд серед конкурентів, подарувати клієнтам незвичайний подарунок, який буде нагадувати про Вашу компанію, стимулювати цільову аудиторію купити продукцію Вашого бренду. Магніти з логотипом - один з найпоширеніших видів сувенірної продукції. Изготовление магнитов на заказ в Киеве на сайті http://ukrsich.kiev.ua/magnity.

Магніти на замовлення - швидкий і відмінний спосіб додати рекламно-сувенірну продукцію для розвитку Вашого бренду.

Друк на магнітах можна використовувати, як для внутрішніх зв'язків з громадськістю всередині організації, так і для комунікації зі своїми споживачами. Головне, підібрати креативний дизайн і подбати про якість друку на магнітах. Ми допоможемо в цьому. Якщо Ви хочете, щоб магніт довго нагадував про Ваш бренд, подбайте про те, щоб друк на магнітах була якісною.

Фото на магнітах можна цікаво використовувати для Вашого інтер'єру. Ви можете роздрукувати Ваші найкращі сімейні фото, фото з відпочинку, екскурсій, і креативно розмістити на видному місці Вашого будинку. Такі магніти будуть привертати увагу Ваших гостей, а також навіювати приємні для Вас спогади. Також фото на магніті - цікавий креативний подарунок для Ваших друзів, родичів, співробітників.

Поліграфічна компанія «УкрСІЧ» виробляє магніти на замовлення різного формату, складності, тиражу. Ми втілимо в життя найкреативніші ідеї нашого замовника.