Стомлені «безпредєлом»

Кінцева мета Євромайданів країни й місцевого, зокрема, – це відновлення чинності Конституції України 2004 року й максимальне запровадження в суспільстві правових засад співіснування людей різних політичних поглядів, наголосив «свободівець» Сергій Запорожан (на знімку – ліворуч) минулого понеділка під час прес-конференції представників Кіровоградського Євромайдану.

Координатор ВО « Майдан» у Кіровограді Сергій Михальонок (на знімку – праворуч) пояснив, чому народ останнім часом усе більше схиляється до ідеї зміни влади. На його думку, пересічний українець утомився від «безпредєлу», що царить довкола. Коріння ж того «безпредєлу» бере свій початок у головах нинішніх чиновників. Це вони сіють у суспільстві паніку, звертаючись до населення з телеекранів із «секретною» інформацією про можливі атаки на облдержадміністрацію. Це вони переховують у приміщеннях, що належать обласній раді, хлопців спортивної зовнішності із георгіївськими стрічками на одязі й герегівськими рукавичками на руках, яких давно вже в народі іменують «тітушками» (до слова, на майдані 26 січня, коли ті пролили першу кіровоградську кров, останні пліч-о-пліч стояли поряд з першими особами Кіровоградщини і влада від того нітрохи не бентежилась). Сергій Анатолійович нагадав присутнім, що на його особисте прохання забезпечити порядок і спокій під час проведення сусідніх Євро- та Антимайданів, силовики жодним чином не відреагували. Не звернув уваги на прохання розділити мітингарів і голова обласної ради Микола Ковальчук. Словом, робить висновок активіст, влада ховалася в рядах «тітушок», таким чином самоусунувшись від функції збереження громадського спокою. Дивує С. Михальонка (й не лише його) і той факт, що на численні запрошення представників Євромайдану до діалогу, влада так і не знайшла у своєму робочому графіку часу для цього, а от зустрічі з іншою стороною майдану попри свій законний вихідний присвятила кілька годин поспіль. Саме це і спричинило його офіційне звернення до прокурора Кіровоградської області С. Ленського з проханням розслідувати інциденти 26 січня та їхню природу.

– Ми є свідками того, як параноя, породжена на Банковій, блискавично пустила свої метестази в усій Україні, – поділився свїми враженнями від подій останніх днів на Кіровоградщині С. Запорожан. – Влада неадекватно реагує на виклики суспільства. Якщо збирається Кіровоградський Євромайдан – їм тут же ввижається захоплення адміністрацій, хоча жоден учасник мирних зібрань до цього нікого не закликав. Саме параноя влади призвела не до переговорного процесу, а до пострілів по журналістах, медичних працівниках, до масових арештів, підпалів, залякувань тощо.

Це відволікає від боротьби за цивілізоване майбутнє, за верховенство права в нашій украй корумпованій, криміналізованій державі. Відволікає на численні судові засідання, на пошук адекватних адвокатів і свідків подій. Але параноїдальна поведінка влади вже не здатна змусити народ миритися з безчинствами, що та творить щодня. Найпростіше для високопосадовців, вважає Сергій Запорожан, було б сісти за стіл переговорів на початковій стадії загальнодержавного конфлікту, натомість влада обрала шлях великомасштабної клоунади.

На запитання журналістів, як керівники Євромайдану оцінюють вчинок депутата від Кіровоградщини Віталія Грушевського, котрий на останньому недільному віче раптом з’явився на євромайданівській сцені з заявою, що він – за народ, Сергій Михальонок нагадав, що, перебуваючи 26 січня у Кіровограді, на запитання, що то за носії георгіївських стрічок у жовтих рукавицях, нардеп відповів: «Це мої хлопці, я їх привіз із Кривого Рогу». Коментарі, як кажуть, зайві.

Лариса РОМАНЮК

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Как выбрать материал, из которого должна быть изготовлена кухонная мойка?Как выбрать материал, из которого должна быть изготовлена кухонная мойка?

Кухонная мойка является одним из основных элементов гарнитура. От удобства этого изделия напрямую зависит комфорт выполнения бытовых операций. Чтобы правильно приобрести такие изделия, как мойка schock или модели других производителей,

Газовые котлы отопленияГазовые котлы отопления

Проводя на даче ремонтные работы вы наверняка задумывались установить газовые котлы отопления которое они дают намного эффективные и удобнее. Вариантов газовых котлов на данный момент великое множество возможно вы решили приобрести обычный

Заготовка лекарственных растений, приготовления лекарствЗаготовка лекарственных растений, приготовления лекарств

Заготовка лекарственных растений, приготовления лекарств. Собирать лекарственные растения надо в момент наибольшего содержания в них действующих факторов — во время цветения; корни и семена — ранней весной или осенью, кору —