Штрипс

Штрипс проводиться шляхом поздовжнього розпуску рулонної сталі на спеціальному обладнанні, після чого його змотують в бобіни і упаковують.

Штрипс являє собою металеву смугу, яка використовується для виробництва різної продукції. Сфера металургії, будівництва, створення комунікаційних систем, виробництва кабельної продукції та багато інших активно використовують даний матеріал. Купить штрипс можна на сайті http://trt.kz/shtrips-2/.

Штрипс може виготовлятися з рулонів з полімерним покриттям або з оцинкованої рулонної сталі. Штрипс оцинкований користується великим попитом у покупців, тому що є універсальним виробом. Покупець може вибрати параметри матеріалу: ширину, колір, товщину. Розмір товщини стрічки може бути від 0,30 мм до 2,00 мм. Колір і ширина матеріалу може бути різною, вибирається покупцем

Штрипс має ряд переваг, серед яких міцність, легкість в зберіганні і транспортуванні, універсальність, можливість поєднувати з іншими матеріалами. Штрипс при будівництві можна використовувати з металочерепицею і профнастилом. До того ж штрипс не піддається корозійних процесів. При цьому вартість стрічки, в порівнянні з нержавіючої сталлю, значно нижче.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *