Профессиональная косметика для салонов


Різниця між статями дає про себе знати і в такому, здавалося б, «надстатевим» питанням, як волосся і їх проблеми. Наприклад, чоловічі волосся зазвичай більш жирні, ніж жіночі. Це безпосередньо пов'язано з чоловічим статевим гормоном - тестостероном.

Не випадково, до речі, більшість підлітків, незалежно від статі, страждає себореей, акне і т.д. Справа в тому, що в пубертатному віці у обох статей спочатку спостерігається зростання саме чоловічих гормонів. Профессиональная косметика для салонов. Napura - это натуральная и чистая итальянская косметика премиум класса. І тільки трохи пізніше у дівчаток провідне значення переходить до естрогенів.

Саме під впливом тестостерону м'яке і тонке дитяче волоссячко починає інтенсивніше рости, стають товщі і грубіше. З'являється і лупа, яка до статевого дозрівання невідома дитячим голівках, навіть якщо голову мити не так часто.

У чоловіків цей процес тестостеронотворення нічим не врівноважується. Більш того, він же, в результаті, призводить до алопеції - облисіння. Волосяний фолікул, що виробляє занадто багато сала, в буквальному сенсі, що заплив жиром, вже не вирощує волосся, а прекрасно живе сам по собі, в телогенеза.

розподіл навантаження

Чоловічі волосся, як правило, живуть менше жіночих (адже у них немає естрогенів, що продовжують життя кожному волосяного фолікула), хоча, завдяки тестостерону і залежному від нього саловідділенню, вони товщі, жорсткіше і сильніше. Поклавши руку на серце, вони куди краще підготовлені до щоденних тортур в ім'я краси, левова частка яких припадає саме на більш м'які і тонкі жіноче волосся: фарбування і завивку, розпрямлення і начісування, вплив гарячим повітрям і хімічними реагентами ... Так ні ж, більшість чоловіків навіть не користуються феном, не кажучи вже про термобігуді або мелірування. Крім того, вони вважають за краще коротко стригти свою шевелюру. Як відомо, на частку короткого волосся доводиться рівно те ж кількість поживних речовин, що і на частку довгих - тільки ось концентрація в першому випадку набагато вище, тому коротке волосся набагато краще «харчуються».