Продаж гуми пористої

Пориста гума
Гума має свої незмінними властивостями: виброгашение — для різного виду поверхонь особливо для металевих поверхонь, звукопогашеніе — знижує звукові хвилі частотного діапазону чутливого людиною, щоб уникнути пошкодження органів слуху, герметик — продажей резины пористой по Украине володіє відмінними герметизирующими властивостями .

Пориста техпластина виготовляється від 3 міліметрів до 20. Квадратної або прямокутної пористої форми.

Асботкань
Повна назва азбестове полотно, яке виготовляється шляхом скручування між собою азбестових ниток з вмістом бавовняно (віскоза, лавсан) волокна від 5 до 18%. Асботкань знайшла своє застосування для теплоізоляції котельні, печей і теплотехнічного обладнання. Використовується також для виготовлення техпластин (МБС), жароміцної одягу, покриттів, що вимагають теплозахисту.

Асбошнур
До складу асбошнур включені хімволокна, іноді бавовна, а також хризолітовий азбестові волокна. Сердечником азбестового шнура є скручена азбестова нитка, обвита пряжею на азбестового основі. Широке поширення даний виріб отримало в якості тепло захисту теплопроводів, так як асбошнур проявляє хороші теплоізоляційні властивості. Оскільки азбестовий шнур є високоміцним, гнучким, вібростійким і працює до + 400С його широко використовують в ракетній і авіапромисловості, при будівництві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

АвтокріслоАвтокрісло

Кожен батько прагне оберігати і захищати свою дитину. Батько за кермом автомобіля — не виняток. Але батьківська турбота не повинна зупинятися на грамотному і акуратному водінні. Безпека вашої дитини в

Інтернет-магазин креативних подарунків і сувенірів «Мир подарунка»Інтернет-магазин креативних подарунків і сувенірів «Мир подарунка»

Подарунки у всіх асоціюються зі святом, веселощами і чимось приємним. Ми впевнені, що їх повинно бути приємно не тільки отримувати, але й дарувати. Інтернет-магазин креативних подарунків і сувенірів «Мир подарунка»

Фолієва кислотаФолієва кислота

Препарати, які використовуються при анемії. Фолієва кислота https://medpravda.com.ua/preparat/folievaya-kislota потрапляє в організм і перетворюється в кофермент (тетрагидрофолієвая кислота) багатьох реакцій: дозрівання мегабластов, синтез нормобластов. Фолієва к-та забезпечує процеси: — еритропоезу; —