Продаж гуми пористої


Пориста гума
Гума має свої незмінними властивостями: виброгашение - для різного виду поверхонь особливо для металевих поверхонь, звукопогашеніе - знижує звукові хвилі частотного діапазону чутливого людиною, щоб уникнути пошкодження органів слуху, герметик - продажей резины пористой по Украине володіє відмінними герметизирующими властивостями .

Пориста техпластина виготовляється від 3 міліметрів до 20. Квадратної або прямокутної пористої форми.

Асботкань
Повна назва азбестове полотно, яке виготовляється шляхом скручування між собою азбестових ниток з вмістом бавовняно (віскоза, лавсан) волокна від 5 до 18%. Асботкань знайшла своє застосування для теплоізоляції котельні, печей і теплотехнічного обладнання. Використовується також для виготовлення техпластин (МБС), жароміцної одягу, покриттів, що вимагають теплозахисту.

Асбошнур
До складу асбошнур включені хімволокна, іноді бавовна, а також хризолітовий азбестові волокна. Сердечником азбестового шнура є скручена азбестова нитка, обвита пряжею на азбестового основі. Широке поширення даний виріб отримало в якості тепло захисту теплопроводів, так як асбошнур проявляє хороші теплоізоляційні властивості. Оскільки азбестовий шнур є високоміцним, гнучким, вібростійким і працює до + 400С його широко використовують в ракетній і авіапромисловості, при будівництві.