Окуліст


Окуліст загальна назва медичних працівників, яка спеціалізується на догляді за очима. Окуліст може бути строго оптик або може бути офтальмолог в залежності від їх підготовки. Окуліст навчений для виявлення і лікування хвороб і дефектів очей, як вони ставляться до медичних умова офтальмолога. Окуліст навчений для виявлення дефектів в очі, що впливає на зір і призначають, коригувальні лінзи, щоб виправити проблеми бачення окулист киев.

Хоча окуліст навчається діагностувати очей, їх специфічні медичні функції змінюються в залежності від їх області навчання і спеціальності. Хоча оптика спеціалізується тільки у виявленні дефектів зору і призначення коригувальних лінз, офтальмолог спеціалізується у всіх областях здоров'я очей. Окуліст, наприклад, не буде виконувати очної хірургії або лікування травми ока, а лікар-офтальмолог буде.

Офтальмологія - область клінічної медицини, що вивчає захворювання очного яблука і його придатків (століття, слізних органів і слизової оболонки - кон'юнктиви), клітковини, що оточує око, і кісткових структур, що утворюють очну ямку. Елементарні знання про своєрідність будови і розвитку, функції органу зору, а також знайомство з першими ознаками очних захворювань, допоможе своєчасно звернутися за кваліфікованою допомогою, а в деяких випадках надати її собі самому з тим, щоб зберегти унікальний за значимістю орган почуттів, що дає нам 80 % інформації про навколишній світ!