НАВІЩО ЇХАТИ НА ВІДПОЧИНОК ДО ГРУЗІЇ?

Є легенда, що, коли Бог створював країни і роздавав їх народам, кращий куточок Землі він приберіг для себе. Але грузини десь під час цього розподілу вино пили і пісні співали - і прийшли за своєю часткою, коли вже нічого не залишилося. І довелося Богу віддати грузинам той райський куточок, який він залишив собі.

Легенда легендою, але Грузія - це унікальна країна. На порівняно невеликій території там можна знайти приголомшливі Кавказькі гори і тепле море з гальковими (Батумі, Кобулеті, Сарпі) і піщаними пляжами (Урекі / магнетиту), стародавні храми з унікальними іконами і фресками, горді сванські вежі, загублені озера і таємничі (і по здебільшого досі недосліджені) печери (наприклад, красива печера Прометея) - так що там печери, цілі печерні міста - наприклад, Вардзия і Уплисцихе!

Але гори і море це не найголовніше в Грузії. Найголовніше - це її ЛЮДИ. Душевні, веселі, запальні і відхідливі, готові завжди прийти на допомогу, любителі добре поїсти і пригостити гостей, поціновувачі справжнього вина і природжені співаки. На момент початку складання цього путівника по Грузії я об'їхав 55 країн нашої планети, і вкрай рідко зустрічав таке унікальне поєднання найцінніших якостей в жителях будь-якої країни. Незважаючи на всі наші розбіжності (я маю на увазі сучасні Росію і Грузію), грузини до російським туристам і мандрівникам відносяться як до найдорожчих і бажаним гостям. Але досить про грузинів, самі все побачите і відчуєте! 🙂 Крім людей, до основних визначних пам'яток Грузії я б (і, гадаю, не тільки я) відніс грузинську кухню - одну з найбільш унікальних і популярних в світі (вже на просторах колишнього СРСР грузинська кухня точно дуже улюблена - а якщо, наприклад, американці про неї не чули, то це їх проблема, раз не бачать далі гамбургера і картоплі-фрі).

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *