Навіщо потрібні кисті для макіяжу і як ними користуватися


Створюючи свій ідеальний косметичний образ, Вам без спеціальних косметичних приладів не обійтися. Одним з таких і є макіяжні кисті І тому косметичний набір завжди має в своєму арсеналі цей незамінний прилад. При цьому необхідно розуміти, що необхідно ними користуватися в залежності від виду косметики, який знаходитися у Вас під руками.

Купуючи кисті, остерігайтеся не зробити покупку, яка згодом виявиться марною. Адже більшість інструментів необхідні для роботи професіоналів. Однак є перелік, який необхідний кожній дівчині для створення свого унікального макіяжу. І ми, що продають аналогічний товар, зараз спробуємо допомогти Вам з цим непростим вибором. Заходьте на сайт https://mymakeup.com.ua/ і обирайте лише якісну косметику та супутні товари.

Хочемо звернути Вашу увагу на наступне види кистей, їх

призначення і застосування:

- широка і в той же час плоска для нанесення основ тони. Ворс синтетика, яка краще сприяє нанесенню різних кремоподібних косметичних засобів, що не похвалиться аналоги з натурального ворсу.

- так званий коректор (зменшений розмір попереднього виду) необхідний для підробітку областей особи (навколо очей, носа) при використанні тоніків. Застосовують і при накладенні основного макіяжу під тіні.

- натуральний ворс - це перевага пудрених кистей. Практичні з ворсом малої довжини.

- не оминуть нашу увагу пензлика веерного типу, які зручні для змахування надлишків рум'ян, пудри, тіней.

- при використанні рум'ян ми пропонуємо кисть, що має скошену форму, що сприяє зручності нанесення, коригування рис обличчя сухими косметичними засобами. Натуральний ворс тільки поліпшить Ваші старання.

- пензлик овального типу зі скошеною щіточкою стане незамінною в підробці областей носа, очей використовуючи пудри-коректори.

- різноманіттям відрізняються невеликі кисті для тіней. Різноманітність ширини, довжини і насиченості ворсу, як натурального, так і синтетичного дають Вам можливість вигідно виділити риси обличчя при використанні тіней.

- не обійтися Вам і без пензликів для підводки, в більшості своїй ворс у них синтетичний. Для рідкої підводки знадобитися загострена і тонка кисть. Гарну службу також послужить округла, і в одночасно загострена. Ну вже Вам без плоскою скошеної пензлика не обійтися. Адже гелиевая підводка, наводка широких стрілок, макіяж тінями без неї не обійдуться.

- для виділення брів підійде короткошерста пензлик, з жорстким ворсом скошена.