Монтаж котельного обладнання

Будівництво будь-якого об'єкта на певному етапі зводиться до прийняття рішень про комунікації. Одним з перших питань стає вибір і монтаж опалювальних котлів. Для того щоб забезпечити будинок теплом в незалежності від оточуючих умов, необхідно правильно підібрати все обладнання. Чи варто говорити, що економія в такому питанні недоречна. Однак це зовсім не означає, що потрібно купувати тільки найдорожче оборудованіе. Монтаж котельного обладнання http://www.santehelit.net.ua/kotly-otopleniya/.
Наша компанія "СантехЄліт" пропонує відмінний асортимент котлів різних виробників. Представлені в каталозі моделі відрізняються характеристиками, що дозволяє робити обґрунтований вибір у відповідності з усіма вимогами. А ось якість всіх товарів незаперечно високе, незалежно від марки, типу і інших параметрів.
Крім цього ми пропонуємо монтаж котельного обладнання у Києві і області, який позбавить вас від питань, пов'язаних з установкою котлів.

Процедура по установці котла вимагає професійних знань, щоб забезпечити безпечну експлуатацію. Тому краще довірити цю роботу фахівцям.
На першому етапі все обладнання доставляється на місце установки. Визначається локація котла і в разі необхідності проводиться демонтаж старого обладнання. На наступному етапі відбувається безпосередній монтаж котельного обладнання. Котел з'єднується з димоходом, потім здійснюється установка циркуляційних насосів. Далі, в залежності від типу котла, проводиться його з'єднання з паливної ємністю або газовим вводом. При необхідності встановлюється водонагрівач.
На завершальному етапі монтажу настінних газових котлів проводиться з'єднання нового обладнання з системою опалення, а також гарячого і холодного водопостачання.
Обов'язковими є гідравлічні випробування, які дозволяють визначити можливості котельні. Далі монтаж настінних газових котлів переходить на етап установки автоматики котла і бойлера, вуличних або кімнатних датчиків.
Наші фахівці проведуть пусконалагоджувальні роботи і переконаються в правильній роботі обладнання.
Компанія «СантехЄліт» здійснює монтаж настінних газових котлів, придбаних у нас, а також обладнання, купленого в інших компаніях.
Монтаж котлів опалення газових у Києві і області від фахівців компанії «СантехЄліт» в житлових будинках, громадських будівлях і на промислових об'єктах дозволить вам отримати якісний результат за розумні гроші.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *