Масаж

Якщо дослівно перекладати слово «масаж» moulin-rouge, міцно увійшло в російську мову, то виявиться, що на французькому це слово означає «розтирати». Насправді розтирання — це далеко не єдиний прийом класичного масажу спини, в який включені до десятка різних за ступенем інтенсивності маніпуляцій — погладжування, тиск, вібрації та інші. Подібні дії роблять благотворний вплив на м’язи, суглоби і зв’язки, здатні буквально повернути до життя при багатьох захворюваннях опорно-рухового апарату, зняти напругу і втому.

У сучасній практиці масажу спини розрізняють лікувальний і профілактичний масаж, при якому використовують ручний або апаратний методи, а також класичний, пневмо-, гідро-, точковий і вібромасаж, які застосовують до різних областей і впливають на шкіру, м’язи, суглоби, сухожилля. В кожному окремому випадку ефект буде відрізнятися.

Найбільш яскраво виражений результат спостерігається при використанні ручних технік, особливо якщо майстер володіє великим досвідом і буквально «відчуває руками» проблемні зони, знаходить місця найбільшої напруги і знімає м’язовий спазм опрацюванням цих зон потрібного ступеня глибини і інтенсивності, що недосяжно за допомогою апаратних видів масажу.

Єдине, що ріднить ручний та апаратний масаж спини — його проводять строго за напрямками м’язових волокон для різних відділів спини — попереково-крижового, грудного, комірного, використовуючи всі вищеописані прийоми різного ступеня проникнення — поверхневі і глибокі.

Не зайвими будуть рекомендації від фахівців, оскільки існують і протипоказання: запальні процеси, висока температура, шкірні захворювання, онкологія, склероз судин, ішемія серцевого м’яза, підвищена психічна збудливість і навіть стан наркотичного або алкогольного сп’яніння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Vip чартерVip чартер

Vip чартер (Вип чартер) — рейси в сфері бізнес-авіації, що виконуються поза основним розкладу літаків. Замовити чартер або VIP чартер — значить отримати повітряне судно і екіпаж у своє розпорядження

КухніКухні

Кухні — це особлива категорія меблів. Вона вимагає підвищеної зносостійкості і вологостійкості, використовується всіма членами сім’ї кожен день, тому просто зобов’язана радувати око. Кухню можна, звичайно зробити під замовлення, але

БлокнотБлокнот

Блокнот http://sharkart.com.ua/bloknoty/ — це не просто стопка складеної і зшитою між собою папери, це аксесуар, який інколи може послужити джерелом натхнення: блокноти на магніті спочатку мають на увазі якусь таємницю