Істерика по той бік майдану

Провладний, хоч ніби й національний, тобто всенародний телеканал «Интер» раптом зацікавився, скільки коштує «Майдан». Рахував, рахував, поки йому нарешті абсолютно відверто не назвав цифру комендант Будинку профспілок Степан Кубів: у дні, коли дуже знизилась температура, Майдан обходиться у 300-700 тисяч гривень з урахуванням одягу і харчів, які приносять люди.

Усе пізнається в порівнянні. Кілька видань, зокрема Forbes.ua, «Газета по-українськи» та ін. минулого року повідомляли, що один день президента України у 2012-му обходився від 1,5 до 2 мільйонів гривень. Різниця, як бачимо, суттєва. Тим більше, коли порівняти кількість протестуючих і число президентської команди. Виходячи з того, що бюджетом-2014 фінансування Адміністрації президента не зменшено, можемо вважати, що такі ж самі витрати на Віктора Януковича і його команду заплановані і на нинішній рік. То, може, «Интеру» варто було б поцікавитися й тим, куди йдуть ці гроші?

Паралельно невідомі (нам) викрадачі людей із невідомої (нам) структури ловлять активістів, завозять їх у ліс, роздягають там, лупцюють і допитуються, хто фінансує Майдан. Як пише відомий тележурналіст Роман Чайка, «Нащадки сталінського НКВД напоролися на незрозумілу їм субстанцію — людську гідність і свободу. Звідси й істерика контрреволюціонерів — «Хто їм платить! Ну хто ж їм платить?!»

Майдан фінансуємо ми: частина – це добровільні пожертвування громадян, у тому числі й українців із-за кордону, інша частина, безумовно більша, – перекази на рахунки Майдану грошей від представників середнього класу, зокрема малого й середнього бізнесу, яких дістали поборами, необґрунтованими штрафами, вимогами оплачувати забаганки представників влади знизу догори, соціальні проекти нібито влади або Партії регіонів, «добровільним» фінансуванням виборів, а також «незаперечними проханнями» сплачувати податки набагато місяців наперед. Що ж тут дивуватися, що вони, хай поки що й анонімно, стали в один ряд з іншими громадянами, котрі заявляють, що не хочуть більше жити за нав’язаними нинішньою владою правилами? Саме їх і хоче «зачистити» влада, щоб перекрити кисень Майдану. Як і весь український народ, щоб не смів піднімати голову. Не вийде. Ми нація, а не бидло!

Броніслав КУМАНСЬКИЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Разделка рыбы, блюда из рыбыРазделка рыбы, блюда из рыбы

По своей питательности рыба почти не отличается от мяса. Входящие в ее состав белки и жиры хорошо усваиваются человеческим организмом. В продажу для кулинарной обработки поступает рыба живая, парная, мороженая,

Почему покупают гироскутеры?Почему покупают гироскутеры?

В настоящее время не редкий случай видеть катающегося подростка или пожилого человека на гироскутере. Почему? Ответ в том, что технология управления средством передвижения проста, водительские права не нужны, транспортировка проблем