Гипермаркет галактика в Донецке каталог

Ламінат для підлоги - зручне і досить практичне покриття, яке дбайливі господарі вибирають все частіше. Ця універсальна імітація дерев'яного паркету знаходить широке застосування. Види ламінату для підлоги відрізняються фактурою, кольором, відтінками, якістю і щільністю. Паркет має гарну стійкість до стирання, якісні його аналоги стійкі до зовнішніх пошкоджень.

Ламінат може імітувати художній паркет. Є вологостійкі види. Особливість ламінату - шаруватість матеріалу. Окремі шари, склеєні між собою, і додають матеріалу таку міцність. У кожному шарі ламінату є великий відсоток деревини. По суті, це прямий аналог дерев'яного паркету, трохи дешевший, але не менш практичний і естетичний.

Ми пропонуємо Вам купити ламінат для підлоги у нас гипермаркет галактика в донецке каталог - екологічний, безпечний матеріал, стійкий до механічних впливів, утворення плям, звукоізоляційний, антистатичний. Протягом довгого часу він не змінює своїх властивостей. Низька ціна товару обумовлена ​​значним попитом на якісний матеріал. У наші послуги так само входить доставка на будинок, а це завжди економія Вашого часу. Текстура і декор ламінату для підлоги підійдуть під будь-яке приміщення, вибір великий.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *