Форте дей Мармі

Форте дей Мармі може похвалитися тим, що є батьківщиною для багатьох відомих особистостей, а також володіє відмінними пляжами і багатою історією. Крім цього, курорт славиться різного роду святкуваннями, зокрема фестивалями Sant Ermete і San Francesco. Також тут розташовані ринки антикваріату, і кожен день площі курорту перетворюються в базари, де можна придбати все, що душа забажає. Туры в форте дей марми на сайті http://forte-dei-marmi.org/.

Пляжі Форте дей Мармі вважаються одними з найкращих в Італії. Вони не тільки мальовничі, але і відмінно підходять для відпочинку з дітьми. Серед пляжів популярністю користуються Twiga, Marina Dei Ronchi і Santa Maria.

У місті розташована велика кількість модних магазинів і бутиків. Біля головної визначної пам’ятки курорту — форту Fortino щосереди організовується ринок, де можна купити не тільки місцевий сир і вино, але і модний італійський одяг і взуття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Кровавый водопадКровавый водопад

Кровавый водопад — вытекает из ледника Тейлора в Антарктиде. Необычный цвет вода приобретает из-за большого количества в ней окиси железа. Кстати, даже при минусовых температурах водопад не застывает, в водопаде