Електроінструмент


Різні дрилі для професіонала і любителя
Купуйте дриль в залежності від того, як часто Ви збираєтеся користуватися цим інструментом. Для щоденного використання варто купити електродриль ціна / якість. Побутові прилади легко розрізнити навіть за зовнішнім виглядом. Наприклад Bosch має кольори: побутові дрилі (серія Basic) зеленого кольору, і синя професійна лінійка Professional.

Такі дрилі не відрізняються по потужності (може Вам і для побуту потрібна потужний дриль?). Основна відмінність в матеріалах, з яких інструмент виготовлений. Для будинку можна купити дриль з пластиковими ручкою і корпусом - це здешевить вартість.

Для щоденного монтажу і роботи до 8-10 годин на день проста дриль побутової серії не підійде - легко може зламатися від перегріву, багаторазового включення-виключення і ін. Чи не тому, що вона погана, а тому, що просто не розрахована на такі навантаження. Якщо вам потрібно купить электроинструмент в интернет магазине заходьте на наш сайт lainer.com.ua.

Різновиди дрилів по технічному виконанню
Звичайна дриль - легкий малогабаритний точний електроінструмент. Підходить для роботи з м'якими матеріалами: з деревом, фанерою, пластиком. Ви можете свердлити отвори за допомогою обертальних рухів. Швидкість обертання в залежності від дрилі, може регулюватися силою натискання кнопки, за допомогою спеціального поворотного важеля або бути постійною - наприклад, в моделі Bosch GDB 350 WE Professional можете вставляти необхідну швидкість обертання 420/820/1250 об / хв.

Ударний дриль - важка, великогабаритна. Це електроінструмент 2 в 1 - дриль з частковими функціями перфоратора. Свердлить більш щільні матеріали (бетон, цегла, газоблок та ін.). Крім обертальних рухів працює ще і взад-вперед (як перфоратор) - може не тільки свердлити отвори, але і робити своєрідні виїмки. Купивши таку дриль, Ви легко зможете зробити роз'єм для розетки і руйнувати канавки під кабель (при необхідності).