EcoVacs Deebot N79


EcoVacs Deebot N79
Там можуть бути відомі імена, як Roomba і Neato, що знають більшість власників robovacs, але зараз один з найбільш продаваних robovacs на Amazon є EcoVacs Deebot N79. Це коштує всього 230 $. Його покупці кажуть, що їм подобається його низька ціна, корисні функції та можливість її дистанційного керування смартфоном. Очевидно, що це не будь дрібниця.

Згідно з нашою оцінкою, після тривалого та глибокого вивчення, EcoVacs Deebot N79 best cheap vacuum robots є подарунком за низьку ціну. Вартість цілком дорівнює 230 доларів. Якщо ви хочете увійти в світ робота пилососом, але ви боїтеся зробити інвестиції мільйонера, що може статися не так, ваш найкращий варіант - це EcoVacs. Це може бути дуже повільне прибирання, але воно того варте. Залиште його працювати, коли ви не вдома. Він рідко застряє, не хвилюйся даремно. Звичайно, у нього проблеми з дерев'яною підлогою, щоб мити високий килим.

Але що робить EcoVac, що робить його таким привабливим? Перш ніж відповісти на це, що це таке, що ви не маєте? Вона не має камери навігації, ефективного випадкового сканування, великого контейнера для сміття, а також високопродуктивних батарей. Він також не працює на товстих килимах, як iLife A4.

Пульт дистанційного керування та акумулятор: тепер він має, крім свого Wi-Fi-з'єднання, дуже гарну систему подвійної щітки, центральну щітку подвійної V, літій-іонну батарею, яка буде працювати приблизно на 100 хвилин, а також відмінна продуктивність в голій підлозі і один рік гарантії.

За словами споживачів, незважаючи на те, що він не є найщирішим і найпотужнішим роботом, він досить ретельний. Ви можете добре говорити, навіть коли EcoVacs виконує свою роботу вдома. Крім того, якщо ваш будинок низький і має тверді поверхи, він забезпечує відмінну продуктивність завдяки своєму двигуну та двом боковим щіткам. Дуже добре вирішувати волосся вашого вихованця. Може бути, не можна це ретельно очистити, але навіть найдорожчий Дайсон не здатний цього прямо зараз. Його додаток досить гарний і простий у використанні. Ви можете знайти робота, якщо він застряг або де зупиниться.
EcoVacs DEEBOT N79, можливо, не мають складності або якості Neato або Roomba, але це компенсує його з відмінною продуктивністю, якщо врахувати його ціну до 250 $.