Dreve


Попередні, новаторські матеріали рушійна сила в розвитку нових продуктів. Завдяки тісній взаємодії виробничих і цифрових інформаційно-комунікаційних технологій зростає не тільки значимість матеріалів, але і вимоги до їх характеристик.

Вже сьогодні високодиференційовані властивості матеріалів сприяють оптимізації та прискоренню виробничих процесів замовників. Поєднання високопродуктивних смол з науковими експертними знаннями і короткими інноваційними циклами необхідно для створення індивідуальних рішень для успішного партнерства.

Ми розробляємо біосумісні Силікони та світловідбиваючі dreve для стоматологічних та інших медичних застосувань. Як компанія середнього розміру стоматологічної галузі ми покладаємося на високий ступінь спеціалізації, значно вище середнього рівня інвестицій у розвиток і відданих співробітників.

Наш ентузіазм і інноваційна сила лежать в кожному з продуктів, з якими ви познайомитеся на наступних сторінках. Всі входять в число кращих матеріалів на ринку.

Хімія полімеру матеріалознавства наші Всесвіт і блок живлення для безпечних, тривалих, тривких матеріалів зі значним значенням продукту і 4.0 сумісністю. Наші ділові відносини побудовані на оцінці, цілісності та міжкультурній експертизі.