Чистка лица


Красива і чиста шкіра - кращий аксесуар для кожної дівчини. Досягти цього результату допомагає чистка обличчя, але до вибору виду процедури варто ставитися обережно. Розповідаємо все, що потрібно знати про чищення, щоб не нашкодити шкірі.

Сьогодні чистка лица киев є однією з найпопулярніших косметологічних процедур. Її можна проводити в будь-якому віці, виняток для деяких видів процедури становить період до статевого дозрівання і період вагітності. Суть процедури проста: відбувається очищення шкірного покриву від скупчилися в порах бруду і жиру, комедонов, ороговілих клітин.

Протипоказань до чищення куди більше. Всі види чисток, крім механічної і аbr-чистки не можна проводити на будь-якому терміні вагітності. Крім того, всі види чисток протипоказані людям, що страждають екземою, бронхіальну астму, цукровий діабет, важкої стадії гіпертонії, важкими психічними захворюваннями, епілепсією. Незважаючи на зовнішню простоту, косметологічна процедура відрізняється високою ефективністю. Здійснюється із застосуванням распаривающей маски і за допомогою пальців або спеціальних інструментів - голки, петлі і ложки. По суті це видавлювання гнійників і бруду з дотриманням естетичних і гігієнічних правил безпеки. Попередньо проводиться розпарювання шкіри, щоб розкрити пори і полегшити їх очищення. Вугри і жирові пробки в порах видаляють за допомогою пальців, обгорнутих в стерильні серветки.