Блокнот

Блокнот http://sharkart.com.ua/bloknoty/ - це не просто стопка складеної і зшитою між собою папери, це аксесуар, який інколи може послужити джерелом натхнення: блокноти на магніті спочатку мають на увазі якусь таємницю і просто створені для особистих щоденників або ранкових сторінок, розкішний альбом з крафт-паперу може нагадати , що ви вже багато років обіцяєте собі взятися за олівець і малювати скетчі, вчасно подарований щоденник дозволить почати з Нового року таке життя, в якій присутній творчий тайм-менеджменту, скрапбукінг блокнот з тістечком на о бложке може надихнути на створення цілої серії складних десертів, блокнот на пружині дуже зручно тримати під рукою для запису ідей. Отримавши в подарунок незвичайну хенд-мейд зошит у твердій палітурці, ваша дочка може згадати, що в дитинстві хотіла писати розповіді, і обов'язково принесе додому «п'ятірку» за твір з літератури - в блокнотах ручної роботи живе диво віри в свої сили.

У нашому інтернет-магазині Sharkart ви обов'язково зможете купити блокноти, які вам захочеться поселити в своїй сумці або на робочому столі. І пам'ятайте: красивих блокнотів багато не буває!

Знахідка для любителів складати рецепти, плани, поетів, художників і просто зайнятих людей, за родом діяльності вимушених іноді розвантажувати пам'ять, робити нотатки.

Дерев'яна основа вироби не пропускає вологу, завдяки чотиришарове лакового покриття; зображення довго (читати - вічно) будуть радувати погляд, за рахунок техніки нанесення (пірографія) і художнього розпису високої якості.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *