Блокнот

Блокнот http://sharkart.com.ua/bloknoty/ — це не просто стопка складеної і зшитою між собою папери, це аксесуар, який інколи може послужити джерелом натхнення: блокноти на магніті спочатку мають на увазі якусь таємницю і просто створені для особистих щоденників або ранкових сторінок, розкішний альбом з крафт-паперу може нагадати , що ви вже багато років обіцяєте собі взятися за олівець і малювати скетчі, вчасно подарований щоденник дозволить почати з Нового року таке життя, в якій присутній творчий тайм-менеджменту, скрапбукінг блокнот з тістечком на о бложке може надихнути на створення цілої серії складних десертів, блокнот на пружині дуже зручно тримати під рукою для запису ідей. Отримавши в подарунок незвичайну хенд-мейд зошит у твердій палітурці, ваша дочка може згадати, що в дитинстві хотіла писати розповіді, і обов’язково принесе додому «п’ятірку» за твір з літератури — в блокнотах ручної роботи живе диво віри в свої сили.

У нашому інтернет-магазині Sharkart ви обов’язково зможете купити блокноти, які вам захочеться поселити в своїй сумці або на робочому столі. І пам’ятайте: красивих блокнотів багато не буває!

Знахідка для любителів складати рецепти, плани, поетів, художників і просто зайнятих людей, за родом діяльності вимушених іноді розвантажувати пам’ять, робити нотатки.

Дерев’яна основа вироби не пропускає вологу, завдяки чотиришарове лакового покриття; зображення довго (читати — вічно) будуть радувати погляд, за рахунок техніки нанесення (пірографія) і художнього розпису високої якості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Синий чайСиний чай

Загадочный бирюзовый напиток из тропического Тайланда Туристы, гостящие в волшебном Тайланде, непременно ищут там синий чай. Его необычный насыщенный цвет и приятный аромат, а также полезные свойства, делают его желанным

Компания PROMOTIONGRAM — ваш путь к знаменитостиКомпания PROMOTIONGRAM — ваш путь к знаменитости

Чтобы приобрести известность в широких кругах необходимо, в первую очередь, найти себе достойное занятие, которое может заинтересовать публику. Это могут быть видео обзоры, уникальные фотосъёмки флоры или фауны, продажа каких-либо