Бізнес родини Онулів захопили рейдери?


Прес-служба корпорації «ХХІ» століття повідомляє про рейдерське захоплення своїх підприємств. «У п’ятницю, 31 січня, до реєстраційної палати (включена у структуру центру надання адмінпослуг при міськраді) навідалися двоє невідомих, жінка й чоловік. Пару цікавив статут ТОВ «АПК «Ніка». Маючи на руках довіреність, нібито підписану Миколою та Ларисою Онул у одній із дніпропетровських нотаріальних контор, незнайомці бажали чимскоріше змінити директора названого підприємства, а також деякі положення його основного документу», – йдеться у повідомленні.

«Аферу вдалося провернути навіть попри незнання молодими людьми імен дійсних засновників фірми та арешт генерального президента корпорації «ХХІ століття» Миколи Онула за політичним звинуваченням (адже він фізично не міг підписати довіреність). Зареєстровані документи вже надіслані у Дніпропетровськ».

«У понеділок, 3 лютого, представлені і завізовані працівниками відповідної держслужби заявки на перереєстрацію інших підприємств – ТОВ «Композиція» та власне корпорації «ХХІ століття». За фактом рейдерського захоплення депутат міськради від фракції «УДАР» Лариса Онул вже написала заяву до міліції», – повідомляє прес-служба.

«Ввечері п’ятеро директорів корпорації на чолі з Ларисою Онул стоять під кабінетом реєстраційної палати, домагаючись зустрічі із Бик Оленою Павлівною, начальником відділу державної реєстрації. З 14-ої години жінка зачинилася в кімнаті зсередини, відмовившись приймати відвідувачів і залишати свою «схованку» навіть після закінчення робочого дня. У кабінеті вимкнуто верхнє світло (користується настінною лампою) та телефон. Крізь шпарини в жалюзі видно, що вона весь час спілкується з кимось за допомогою СМС-ок. На думку Лариси Онул, Дніпропетровськ обрано як пункт вміло розробленої корупційної-рейдерської схеми, відповідно до якої, зацікавлені на місцях посадовці намагаються приховати свою участь у захопленні чужого бізнесу».