Бізнес родини Онулів захопили рейдери?

Прес-служба корпорації «ХХІ» століття повідомляє про рейдерське захоплення своїх підприємств. «У п’ятницю, 31 січня, до реєстраційної палати (включена у структуру центру надання адмінпослуг при міськраді) навідалися двоє невідомих, жінка й чоловік. Пару цікавив статут ТОВ «АПК «Ніка». Маючи на руках довіреність, нібито підписану Миколою та Ларисою Онул у одній із дніпропетровських нотаріальних контор, незнайомці бажали чимскоріше змінити директора названого підприємства, а також деякі положення його основного документу», – йдеться у повідомленні.

«Аферу вдалося провернути навіть попри незнання молодими людьми імен дійсних засновників фірми та арешт генерального президента корпорації «ХХІ століття» Миколи Онула за політичним звинуваченням (адже він фізично не міг підписати довіреність). Зареєстровані документи вже надіслані у Дніпропетровськ».

«У понеділок, 3 лютого, представлені і завізовані працівниками відповідної держслужби заявки на перереєстрацію інших підприємств – ТОВ «Композиція» та власне корпорації «ХХІ століття». За фактом рейдерського захоплення депутат міськради від фракції «УДАР» Лариса Онул вже написала заяву до міліції», – повідомляє прес-служба.

«Ввечері п’ятеро директорів корпорації на чолі з Ларисою Онул стоять під кабінетом реєстраційної палати, домагаючись зустрічі із Бик Оленою Павлівною, начальником відділу державної реєстрації. З 14-ої години жінка зачинилася в кімнаті зсередини, відмовившись приймати відвідувачів і залишати свою «схованку» навіть після закінчення робочого дня. У кабінеті вимкнуто верхнє світло (користується настінною лампою) та телефон. Крізь шпарини в жалюзі видно, що вона весь час спілкується з кимось за допомогою СМС-ок. На думку Лариси Онул, Дніпропетровськ обрано як пункт вміло розробленої корупційної-рейдерської схеми, відповідно до якої, зацікавлені на місцях посадовці намагаються приховати свою участь у захопленні чужого бізнесу».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

НАПИТОК МОЛОДОСТИНАПИТОК МОЛОДОСТИ

Напиток молодости — «Все знают, что на наше здоровье и самочувствие огромное влияние оказывает состояние нашей крови. Не зря многие кровоочистительные средства называют омолаживающими. Есть такой рецепт молодости и в

Утка по-пекински «домашнее приготовление»Утка по-пекински «домашнее приготовление»

Утка по-пекин Мы привыкли готовить фаршированными или просто запеченными в духовке. Этот же рецепт утки по-пекински имеет несколько отличий от привычных нам блюд, скорее всего из-за маринада, которым натирается птица.

Как выбрать постельное белье?Как выбрать постельное белье?

Практически каждый человек, планирующий покупку постельного белья, желает приобрести достойный комплект, который прослужит длительный промежуток времени и сохранит свои изначальные внешние данные. Именно поэтому к выбору необходимо отнестись серьезно. В