Англійська мова в сучасному світі


Поняття «глобалізація» виникло в суспільстві не так давно, але вже за кілька років це явище охопило більшу частину населення земної кулі. Глобалізація виявилася практично у всіх сферах людської діяльності: від економіки і політики до культури і повсякденного життя, а з появою Інтернету уникнути процесу глобалізації стало просто неможливо. У сучасному світі це поняття означає уніфікацію економіки, політики і культури конкретної країни і уподібнення їх до економіки, політики і культури Сполучених Штатів Америки. В першу чергу процес глобалізації пов'язаний з панівною роллю США в світі, в основі якої лежить англо-американська модель культури, економіки і політики. Така модель безпосередньо пов'язана з англійською мовою. Саме англійська canschool.net стала першою в світі, так званим, «світовим» мовою.

Англійська мова оточує нас всюди: засоби масової інформації, реклама, кінематограф, наукові конференції та політичні референдуми, сфери економіки і бізнесу, культура, спорт, - цей список можна продовжувати до нескінченності! А завдяки мережі Інтернет англійська мова поширилася серед усього світового співтовариства і продовжує охоплювати все більше країн світу, так як сучасні інформаційні технології повністю ґрунтуються на матеріалі англійської мови. І всі ці фактори, безумовно, мають позитивний вплив. Англійська, таким чином, забезпечує можливість взаєморозуміння представників абсолютно різних культур.

З перерахованого вище напрошується висновок - вивчення англійської мови в сучасному світі є необхідністю. Лише володіючи міжнародною мовою можна вільно почувати себе в будь-якій ситуації, бути компетентним працівником і відчувати себе повноцінним членом світової спільноти.