Дженерик Сиалис

Основа цього препарату — це тадалафил, що відноситься до інгібіторів фосфодіестарази п’ятої фази, принцип дії яких заснований на локальному вивільненні оксиду азоту, що дозволяє розслабити гладку мускулатуру статевого члена і додатково простимулювати до нього приплив крові. Важливо знати, що тадалафіл не є сексуальним стимулятором, і його дія настає тільки після порушення чоловіки.

Важлива особливість, про яку варто знати перед тим, як купити Дженерик Сиалис, в тому, що він практично не впливає на серцево-судинну систему, печінку, нирки і м’язові тканини. При цьому прийом даного препарату для потенції не погіршує якість сперми і не знижує рівень тестостерону (тадалафіл не є гормональним), тому чоловік, який його приймає, може не хвилюватися. Після прийому дію препарату спостерігається вже через 15 хвилин, а тривалість може тривати до 36 годин (в залежності від індивідуальних особливостей організму). Максимальний ефект від препарату спостерігається через 2 години після прийому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Канадский велосипедКанадский велосипед

Канадские разработчики анонсировали самый быстрый в мире велосипед и уже успешно провели кампанию по сбору средств на этот проект на одной из краудфандинговых платформ. Создатели концепта утверждают, что их детище

Інтернет-магазин креативних подарунків і сувенірів «Мир подарунка»Інтернет-магазин креативних подарунків і сувенірів «Мир подарунка»

Подарунки у всіх асоціюються зі святом, веселощами і чимось приємним. Ми впевнені, що їх повинно бути приємно не тільки отримувати, але й дарувати. Інтернет-магазин креативних подарунків і сувенірів «Мир подарунка»

Штамп АпостильШтамп Апостиль

Порядок оформлення замовлення на апостилювання та легалізацію документів однаковий і досить простий. Ми підготували для Вас покрокову інструкцію, яка дозволить швидко замовити цікаву для Вас послугу. Ми пропонуемо штамп Апостиль