Кукурудзяна жатка фіксована

Кукурузная жатка модернізована Corn Champion від Ziegler розроблена з метою забезпечення максимально високої продуктивності агрегату з мінімальними втратами врожаю.

Крім нового дизайну в цій кукурудзяної жатки були проведені технічні зміни, які відповідають всім запитам клієнтів. З жаткою Corn Champion покупець уникає накопичення зайвої ваги, так як багато зазори були скорочені або повністю видалені.

Кукурудзяна жатка Ziegler має низку преймуществ, наприклад в наявність є подрібнювач з можливістю його відключення, передбачений в редукторі механізм вільного ходу, автономна подача масла в робочі вузли жатки, спрощене технічне обслуговування і скорочений час наладки. Якщо ви шуаєте надійний автовыкуп звертайтеся до наших фахівців на сайті https://www.prodajavto.com.

Конструктивні і технічні зміни забезпечують максимально довгий термін служби ріжучого сегмента. Подрібнювачі розташовані більш плоско, тому гарантують гарну якість подрібнення. Редуктор приводу подрібнювача обладнаний обгінної муфтою зчеплення, яка запобігає поломку приводу при перезагрузках і гарантує надійність його роботи в будь-яких умовах збору врожаю.

Подовжені подавачі вальця в порівнянні з іншими виробниками забезпечують більш щадне відділення качанів від стебел. Конструкція вальців гарантує їх плавне обертання і довгий термін служби. Довгі вальці створюють більш плоский кут нахилу до поверхні, при якому процес збору врожаю відбувається з мінімальними втратами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Особенности памятников из васильевского гранитаОсобенности памятников из васильевского гранита

Смерть всегда приносит большое горе в семью усопшего. Но несмотря на это, его родственники все равно должны организовать покойному достойные похороны и правильно оформить участок на кладбище. Неотъемлемым этапом, который

МасажМасаж

Якщо дослівно перекладати слово «масаж» moulin-rouge, міцно увійшло в російську мову, то виявиться, що на французькому це слово означає «розтирати». Насправді розтирання — це далеко не єдиний прийом класичного масажу