Вирощування кролів

Ви шукаєте прибуткову ідею і не знаєте, чим зайнятися в селі? Розглянемо хороший варіант - вирощування Кролик Серебристый. Їх м'ясо відноситься до дієтичних продуктів, до того ж його вартість досить висока. Тварини розмножуються практично цілий рік. Після 3-4 місяців життя тварина має товарної цінністю.

У всіх розвинених країнах спостерігається тенденція до здорового харчування. Люди намагаються уникати навантажень на шлунок і шукають на упаковці напис, що свідчить, що в товарі немає генномодифікованих інгредієнтів. Просто необхідно організувати бізнес на здорову їжу і запропонувати людям такий цінний і корисний продукт, як м'ясо кроля.

Ця підприємницька діяльність дуже приваблива за термінами окупності та прибутковості. Він не вимагає великих капіталовкладень. Щоб організуватися свою справу, потрібно розглянути всі нюанси і розібратися в них.

М'ясо кроликів як першокласний продукт

Для початку розберемося, чому краще вибрати для бізнесу кроликів? По-перше, тварини відомі своєю великою плодючістю. Вагітність триває 30 днів, і вже на наступний день кролиця готова до запліднення. Кількість нащадків досягає 12 одиниць. Просто вражають масштаби розведення кроликів. Почавши з 5 кролиць, за рік ви отримаєте близько 300 кілограмів дієтичного м'яса.

Крім м'яса у вас буде 200-220 шкурок. Хутро кроля завжди було і залишиться в ціні. Природно, він дешевше конкурентів з лісу (зайця, лисиці та ін.), Але основна ставка робиться на масштабність. Ви будете добре заробляти як на продажу м'яса, так і на реалізації кролячих шкурок. На даний момент основними породами кроликів є:

сірий велетень
метелик
каліфорнійські кролики
Чорно-бурий
Віденський блакитний
фландр
радянський Мардер
шиншила
Вуалево-сріблясті
кролик Баран
Русский горностаєвий
пухові
сріблястий.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *