Вирощування кролів

Ви шукаєте прибуткову ідею і не знаєте, чим зайнятися в селі? Розглянемо хороший варіант — вирощування Кролик Серебристый. Їх м’ясо відноситься до дієтичних продуктів, до того ж його вартість досить висока. Тварини розмножуються практично цілий рік. Після 3-4 місяців життя тварина має товарної цінністю.

У всіх розвинених країнах спостерігається тенденція до здорового харчування. Люди намагаються уникати навантажень на шлунок і шукають на упаковці напис, що свідчить, що в товарі немає генномодифікованих інгредієнтів. Просто необхідно організувати бізнес на здорову їжу і запропонувати людям такий цінний і корисний продукт, як м’ясо кроля.

Ця підприємницька діяльність дуже приваблива за термінами окупності та прибутковості. Він не вимагає великих капіталовкладень. Щоб організуватися свою справу, потрібно розглянути всі нюанси і розібратися в них.

М’ясо кроликів як першокласний продукт

Для початку розберемося, чому краще вибрати для бізнесу кроликів? По-перше, тварини відомі своєю великою плодючістю. Вагітність триває 30 днів, і вже на наступний день кролиця готова до запліднення. Кількість нащадків досягає 12 одиниць. Просто вражають масштаби розведення кроликів. Почавши з 5 кролиць, за рік ви отримаєте близько 300 кілограмів дієтичного м’яса.

Крім м’яса у вас буде 200-220 шкурок. Хутро кроля завжди було і залишиться в ціні. Природно, він дешевше конкурентів з лісу (зайця, лисиці та ін.), Але основна ставка робиться на масштабність. Ви будете добре заробляти як на продажу м’яса, так і на реалізації кролячих шкурок. На даний момент основними породами кроликів є:

сірий велетень
метелик
каліфорнійські кролики
Чорно-бурий
Віденський блакитний
фландр
радянський Мардер
шиншила
Вуалево-сріблясті
кролик Баран
Русский горностаєвий
пухові
сріблястий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Навіщо потрібні кисті для макіяжу і як ними користуватисяНавіщо потрібні кисті для макіяжу і як ними користуватися

Створюючи свій ідеальний косметичний образ, Вам без спеціальних косметичних приладів не обійтися. Одним з таких і є макіяжні кисті І тому косметичний набір завжди має в своєму арсеналі цей незамінний

АвтокріслоАвтокрісло

Кожен батько прагне оберігати і захищати свою дитину. Батько за кермом автомобіля — не виняток. Але батьківська турбота не повинна зупинятися на грамотному і акуратному водінні. Безпека вашої дитини в

Отель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моряОтель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моря

Затока — Ідеальне місце для тих, хто хоче відмінно відпочіті на березі Чорного Моря. Завжди Відмінна погода, чисті пляже и вода, маса недорогих гостиниц, санаторіїв и пансіонатів на будь-який смак.