Страховка житла в Алмати

Не важливо, володієте ви майном або орендуєте його, непередбачені обставини (наприклад, псування або втрата), пов'язані з житлом, будинком або квартирою, зазвичай наносять найбільший фінансовий і емоційний збиток. Крім того, неполадки в сантехніці, електричній проводці або зрив шланга пральної машини можуть завдати шкоди не тільки власнику або орендарю квартири, але і його сусідам. Хочете бути спокійними за свою або орендовану нерухомість - застрахуйте квартиру, будинок, обробку і відповідальність перед сусідами, вибравши відповідну програму страхування квартири, страхування будинку або страхування цивільної відповідальності перед сусідами.

Захист своєї або орендованої квартири - програми комплексного страхування квартири. Застрахуйте нерухомість https://kommesk.kz/imuschestvo.html в Алмати, її обробку та домашнє майно від пожежі, потопу, грабежу, крадіжки зі зломом. При цьому ви самі будете вибирати суму, на яку хочете застрахувати своє майно з трьох доступних варіантів страхування.

Захист відповідальності перед сусідами - програми страхування цивільної відповідальності перед сусідами. Згідно зі статистикою, гнучкі шланги зриває приблизно раз в 2 роки, протікання побутової техніки (пральних і посудомийних машин) трапляються раз на 3 роки, батареї можуть зірватися в перший же опалювальний сезон після закінчення ремонту. Всі ці неприємності завдають шкоди не тільки тому, у кого в квартирі сталася аварія, а й сусідам, і платити доводиться не тільки за відновлення свого ремонту, але і за збиток, нанесений квартирі та майну сусідів

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *