Штамп Апостиль

Порядок оформлення замовлення на апостилювання та легалізацію документів однаковий і досить простий. Ми підготували для Вас покрокову інструкцію, яка дозволить швидко замовити цікаву для Вас послугу. Ми пропонуемо штамп Апостиль

1. Отримати консультацію фахівця, уточнити терміни і вартість виконання замовлення. Зробити це можна двома основними способами:
Відправте нам копії документів, які необхідно легалізувати або апостильовані. У тексті листа обов'язково вкажіть, в якій країні згодом буде використовуватися документ. Опишіть, яким способом необхідно завірити документи, якщо це Вам відомо (наприклад: мені необхідно поставити апостиль на свідоцтво про народження (копія в додатку), перевести його і запевнити при посольстві Іспанії). Якщо ж Вам невідома процедура засвідчення документів, попросіть уточнити цей момент (наприклад: я живу в Італії, мені необхідно завірити копію свідоцтва про шлюб (копія в додатку), перевести його і запевнити, як це прийнято).

Протягом кількох робочих днів Ви отримаєте відповідь від нашого спеціаліста з докладною інформацією про вартість і терміни виконання Вашого замовлення. Як правило, ми пропонуємо кілька варіантів оформлення документів, тому Вам необхідно буде уточнити, який варіант прийнятний у Вашому конкретному випадку. Фахівці нашого бюро перекладів допоможуть Вам порадою.

Щоб отримати консультацію фахівця, зателефонуйте нам за безкоштовним номером або відвідайте офіс бюро перекладів «Гольфстрім». В ході консультації фахівець визначить Ваші потреби і опише процедуру легалізації документів.
2. Після того, як вартість і терміни виконання замовлення узгоджені, необхідно надіслати на нашу поштову адресу оригінали документів, які необхідно легалізувати або апостильовані. У деяких випадках знадобиться також довіреність від Вас на ім'я нашого співробітника (зразок довіреності ми Вам надамо за запитом).

3. Далі необхідно оплатити послуги нашого бюро перекладів будь-яким зручним для Вас способом.

Loading Facebook Comments ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *