Каталог с/х техники

Плануєте оновити парк сільськогосподарських машин, купивши сучасні моделі? Компанія Аіко допоможе вам зменшити втрати і підвищити ефективність землеробства.

Аграрна Індустріальна Компанія працює з провідними виробниками сільськогосподарської техніки і займається її продажем в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам вибір оптимальної моделі цікавить обладнання за привабливою ціною і, в разі необхідності, за кредитною або лізинговою програмою. Ви завжди можете отримати професійну консультацію в наших офісах в Києві та областях. У нас кращій каталог с/х техники.

Яке обладнання ви можете купити у нас?

У нашому каталозі представлена така сільськогосподарська техніка:

— Грунтообробка: плуги, агрегати вертикальної обробки грунту, глибокорозпушувачі, борони, Культиватори, дискатори.

— Посів: зернові (пневматичні, механічні) і просапні (вакуумні і механічні) сівалки.

— Апарати для заготівлі сіна і кормів: прес-підбирачі, косарки, валкувачі, подрібнювачі кукурудзи на силос, змішувачі кормороздавачі.

— Обладнання для зберігання та переробки зерна: сушарки, очищувачі зерна, обжарочная машина.

— Внесення добрив: обприскувачі, розкидачі добрив та інші.

Кожна машина, представлена на сайті, має детальний опис технічних характеристик. Для візуального сприйняття, картка в каталозі доповнена фото сучасної сільськогосподарської техніки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Швидкісний інтернетШвидкісний інтернет

Компанія «AltegroNet» готова запропонувати по-справжньому високошвидкісний і безумовно безлімітний інтернет. Висококласні як ми підключаємо до інтернетінженери нашої компанії розробили спеціальний пристрій (антенно-фідерний комплекс) і ексклюзивне програмне забезпечення до нього. Подібна

МЯСОМЯСО

Мясо — говядина, свинина, баранина — один из важнейших продуктов питания, обладающий прекрасными кулинарными качествами. Оно легко комбинируется с различными продуктами — овощами, крупами, макаронными изделиями, приготовляемыми в виде гарниров.

Утка по-пекински «домашнее приготовление»Утка по-пекински «домашнее приготовление»

Утка по-пекин Мы привыкли готовить фаршированными или просто запеченными в духовке. Этот же рецепт утки по-пекински имеет несколько отличий от привычных нам блюд, скорее всего из-за маринада, которым натирается птица.