News Новости Плитка керамічна

Плитка керамічна

Переваги кахельної плитки у вашому будинку
Натуральний продукт виготовляється на основі білої глини з додаванням мінеральних компонентів. В процесі обробки органічних компонентів з високою температурою і під великим тиском виходить керамічне покриття, яке використовується для прикраси стін м статі.

Керамограніт, в складі якого, крім глинистого матеріалу, знаходиться кварцовий пісок, польовий шпат і окису металів, має особливу міцність, порівнянну з цементом або залізобетоном, здатний витримувати дуже великі навантаження. Саме його беруть для облицювання підлоги, сходів, сходинок і тих місць, де щодня накопичується велика кількість людей.

Плитка для ванною
Величезний асортимент плитка керамическая купить включає в себе квадратні і прямокутні пластини найрізноманітніших забарвлень. Від однотонних колекцій яскравих кольорів до сучасних тенденцій, плитки, стилізованої під натуральний камінь, граніт, мармур та інші. Кольори можуть бути сірі, бежеві, коричневі, весь спектр від білих до чорних кольорів, з плавними переходами, розлученнями, що підкреслюють фактуру каменю або нівелірними її. Основні вимоги до облицювальної матеріалу залишаються незмінними:
низька поглинання вологи, враховуючи, що кімната має завжди підвищену вологість;
достатня товщина, яка визначає її міцність, 8-9 мм цілком достатньо для оформлення ванної або кухні;
висока стійкість до хімічних речовин необхідна, так як щоденне прибирання обов’язкова умова чистоти м гігієни.
Плитка для кухні

Загальний каталог плитки доповнюється декоруючими елементами з яскравих вставок, що дозволяє створити воістину унікальний, художній варіант оформлення кухні або їдальні. Серед представлених сюжетів можна легко підібрати той, що наповнить, поки ще уявні образи, реальним світлом. Тут знаходяться кахлі які підходять під меблеву обстановку найрізноманітніших стилів, що враховують модні тенденції або спираються на перевірені класичні канони. Керамічний матеріал повинен витримувати різкі перепади температур, так як декор буде перебувати в безпосередній близькості до духовому шафі і жарочной плиті. Стійкість до вологи і середній коефіцієнт зносу допоможуть якомога довше насолоджуватися кахельною покриттям.

Плитка для підлоги
Коричневі, чорні і бежеві кольори квадратних, рідше прямокутних форм, класичного стилю, не визначають всю повноту асортименту. Модельний ряд представлений кахлями неправильної форми, з округлими краями, з виступаючими гранями і т.д. Благородні відтінки гранітної або мармурової фактури не можуть залишити байдужим. Представлена ​​керамічна плитка, ціни на яку перебувають у цілком доступних межах, зможе задовольнити смаки найвибагливішого покупця.

Для оформлення підлоги пропонується керамограніт з низьким коефіцієнтом ковзання на вологій підлозі, щоб виключити можливість отримання травм. Опірність до вигину визначає, чи зможе випадково впав важкий предмет розбити покриття. Висока зносостійкість збереже поверхню підлоги в гідному вигляді при найактивнішій експлуатації.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Комплексні добрива для рослинКомплексні добрива для рослин

Комплексні добрива для рослин Добривами ми називаємо речовини, якими підживлюємо рослини для зміцнення його здоров’я і поліпшення врожаїв. Необхідність застосування добрив полягає в тому, що в них містяться хімічні компоненти,

Женские сумки италияЖенские сумки италия

Сто процентов оригинальные женские сумки италия, симпатичный, аккуратный и вместительный. Сделаны из натуральной кожи, замши или экокожи, вы останетесь довольны своей покупкой так как приобретете не только качество и функциональность, а так